O nás

    Našou prioritou je Vaša spokojnosť. Prednosťou našej spoločnosti je profesionalita a dlhoročná lekárska prax.  Samozrejmosťou je osobný prístup a vysoká pracovitosť.  MUDr. Tanušková Alena má lekársku prax ako lekár na ORL oddelení v nemocnici Galanta s dlhoročnou praxou a vykonaním množstva špecifických ORL operácií pacientov,  prax v ambulancii s vykonávaním špeciálnych vyšetrení pomocou najmodernejších medicínskych praktík a postupov, za pomoci najmodernejších diagnostických prístrojov. 

 

    V roku 2012 sme rozšírili naše služby o vyšetrovanie sluchu pre následnú aplikáciu načúvacích aparátov. Tieto vyšetrenia vykonáva lekár, špecialista na foniatriu MUDr. Richard Kulich.

    Ambulancia je vybavená nadštandardným zdravotníckym nábytkom a zariadením podľa príslušných predpisov. Špeciálne vybavenie pozostáva zo špeciálneho vyšetrovacieho mikroskopu, zariadení pre otoskopické a endoskopické vyšetrenia, kamerový systém, špeciálne elektroprístroje pre odborné lekárske a chyrurgické zákroky.

    Pre odborné audiologické vyšetrenie sluchu  máme v ambulancii  špeciálnu audiokomoru (tichu komoru) a najmodernejší  prístroj pre audiometriu MAICO  M52.

MAICO  M52 - Klinický dvojkanálový audiometer

» DSP audiometer - skutočné dva kanály s dvomi rôznymi ne závislými frekvenciami
» vzdušné, kostné vedenie, rečová audiometria, voľné pole so zabudovaným zosilňovačom
» tón trvalý, pulzný, kolísavý, maskovanie, vstupy CD/MG/mikrofón
» nadprahové testy SISI, DLI, ABLB (Fowler), Langenback, Stenger a Carhart
» komplexné zmiešavanie testovacieho a maskovacieho signálu v jednom uchu
» RS 232 rozhranie na pripojenie k PC a databáze /NOAH, MAICO/ 
» voliteľná vysokofrekvenčná audiometria pre vzdušné a kostné vedenie do 16 kHz

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.